Monika Kněžková

e-mail: monika@monikaknezkova.com
e-mail uvedený v inzerci: 1anecnice@email.cz

tel: 773 514 975

www.monikaknezkova.com
Zde uvádím termíny a informace o veškerých akcí na kterých tančím, či se jich účastním jiným tvůrčím způsobem.Také obsazené potvrzené termíny neveřejného charakteru. (od října 2019)
Vstupenky

Vstupenky

k zakoupení zde:
DIČ: CZ7355100775

Adresa: Monika Kněžková
Václavkova 22, Praha 6 - Dejvice, 160 00

FAKTURY VŽDY VYPISUJI RUČNĚ. (platí pro objednávky výrobků přes eshop i pro fakturování za domluvená taneční vystoupení, při prodeji na stánku Vám vypíši příjmový doklad)
Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky.
Daňový doklad (přiložený v doručené objednávce, doplněný o DIČ a podepsaný ) si prosím uschovejte pro případnou reklamaci. Kopie dokladu Vám bude automaticky zaslána e-mailem při dokončení objednávky (pouze pro informaci o objednávce).

Vaše objednávka bude vyexpedována dle dostupnosti uvedené u jednotlivých výrobků.

Způsob doručení zboží si zvolte v průběhu zadávání objednávky.
Při zadávání objednávky čtěte pozorně informace týkající se platebních metod a způsobů doručení.

Minimální množství objednaného množství není nijak omezeno. Pokud však objednáte zboží do 500,-Kč (cena za zboží bez poštovného) , pak Vám bude účtován manipulační poplatek 50,-Kč.
Při objednávce v hodnotě nad 3000,-Kč poštovné a balné neplatíte.

Pokud je zboží poškozeno pak máte právo na reklamaci. V tomto případě se obraťte na e-mail nebo na telefonní číslo.V případě reklamace u jiných výrobců Vám bude v konkrétním případě předán přímý kontakt. Ráda s Vámi danou situaci vyřeším. Nezapomeňte však na doklad o zakoupení zboží, který najdete v každé zásilce.

Zboží můžete bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů (počítáno ode dne dodání) vrátit. Toto je však podmíněno tím, že zmíněné zboží nebude poškozené ani používané a bude vráceno v původním neotevřeném obalu - u osobního převzetí na adrese obchodu toto nebude uznáno z důvodu možné kontroly zboží již v okamžiku převzetí.
Monika Kněžková

tel: 773514975

email: monika@monikaknezkova.com
email uvedený v inzerci: 1tanecnice@email.cz
www.monikaknezkova.com

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one